do czytania i oglądania

Strony z bajkami dla dzieci oraz inne, które warto odwiedzić

Dinozaury dla starszych dzieci - dzieci lubią dinozaury, te najmłodsze chętnie oglądają bajki z dinozaurami, bawią się zabawkami przedstawiającymi dinozaury, itp. Natomiast starsze dzieci chcą już poznać szczegóły dotyczące wyglądu i zachowania dinozaurów. To właśnie dla nich jest ta strona.

Puzzle dla dzieci - układanki i puzzle dla dzieci, puzle online do układania na ekranie komputera, fajna zabawa dla dzieci na wiele godzin.

Pacierz - pacierz i modlitwa, tekst pacierza i wielu innych modlitw. Pacierz to modlitwa codzienna, naucz swoje dziecko modlić się już od najmłodszych lat.

Malowanki dla dzieci - kolorowanki i malowanki dla dzieci, mnóstwo fajnych obrazków do pokolorowania, wydrukuj i daj rysunek swojemu dziecku, maluch ma zabawę ma gwarantowaną.

Zagadki - informacje na temat zagadek dla dzieci oraz zbiór tematycznych zagadek edukacyjnych dla najmłodszych. Świetna zabawa w zgadywanie gwarantowana.

Piosenki dla dzieci - przegląd najfajniejszych piosenek przeznaczonych dla najmłodszych internautów, piosenki znane i lubiane przez dzieci, dostępne są zarówno utwory zrealizowane wiele lat temu jak również najnowsze produkcje.

Gry puzzle dla dzieci - Bardzo fajne układanki i gry typu puzzle dla najmłodszych dzieci i tych trochę starszych. Puzzle poukładane są w kategorie tematyczne: zwierzęta, pojazdy, rośliny, bajka, inne.

© BajkiDlaDzieci.net | Kontakt